Srpen 2008

Co si myslíte vy ????

31. srpna 2008 v 20:52 Ankety
Co si myslíte vy jak dopadnou naši kluci ? ? ?
1.možnost
budou pokračovat
2.možnost
najdou nového člena
3.možnost
ROZPAD

Vinnieho díky a pár fotek s dárečky

31. srpna 2008 v 19:18 Vincent
Vinnieho díky a pár fotek s dárečky
Překlad:
Hej lidi, tady je Vince!
Chtěl bych vám říct díky za všechny ty skvělé dárky, které jste mi poslali. Opravdu jsem od vás všech nečekal tolik dárků! Opravdu jsem je všechny rozbalil a musím vám říct, že jsem velmi šťastný.
Ale yeah...hrozně moc všem děkuju a už teď se moc těším na své další narozeniny!!
Péči, Boží požehnání a 1000 pusinek!
Vince, xoxo
www..us5-czech.cz -----Zdroj

Webparáda Bravowebu

31. srpna 2008 v 19:13 Novinky
US5 jsou opět v čele webparády na Bravowebu!
Ze 2.místa se vybojovali díky vaším hlasům zpět na první se svým nejnovějším singlem Round and Round. Naopak, ale s Too much heaven opět klesli a to na 19.místo.
Hlasujte pro ně TADY
POŠLI SVŮJ HLAS ODPOVĚDNÍM RÁMEČKEM VE TVARU WEBPARÁDA - NÁZEV SKLADBY, INTERPRET. WEBPARÁDA BUDE AKTUALIZOVÁNA PRŮBĚŽNĚ NA ZÁKLADĚ VAŠICH HLASŮ.

Je to pravda.. (Bravo)

31. srpna 2008 v 19:04 Novinky
V aktuální německém časopisu Bravo č. 36 - Článek
Které vyšlo v úterý se článkem o odchodu Chrise. Mnoha fanoušků si myslí že to co o Chrisovi řekli kluci není pravda. Ale teď je oficiálně od Marcus potvrezené - Vše co je v Bravu je pravda! Tentokrát časopis Bravo nepředložil žádné falešné informace!


Ujdeto.cz

31. srpna 2008 v 17:50 Novinky
Round and Round - 10. místo
Relax - 17. místo
Don't let me go - 24. místo
Hlasovat může te na www.ujdeto.cz

Nový singl

31. srpna 2008 v 17:50 Novinky
Fans se měli zeptat Izzyho na nový singl. A on měl odpovědět, že nový singl by měl být Relax.
Jasné pouze zatím je, že se má jednat o rychlejší píšeň, ale niv neni ještě oficiální. Teď můžeme jen čekat, možná toho bdueme vědět více příští týden, kdy se má natáčet video.

New u US5

31. srpna 2008 v 17:49 Novinky
Včera poprvé vystoupili US5 ve čtyřech bez Chrise na Courage festivalu. Podle informací z fóra fanclubu Chrisovo části písní teď zpívá Jay. Kluci prý zpívali naživo. A podle slov fans, které se setkali s US5, by měli kluci příští týden natáčet nové video. Vydat album "Around the Word". A také plánují tour.
www.us5-czech.cz ---zdroj

Ještě maličkost...

30. srpna 2008 v 21:34 Jay
Už jsem tu upozorňovala na novou aukci Izzyho, která končí v pondělí 1.9.2008! V aukci je Izzyho bunda, kterou jsme mohli vidět například v klipu Maria. Aktuální cena je 850 EUR!!!
Pokud nabízíte za Izzyho bundu víc, napište na: jacket@izzy-us5.com
A ještě malá novinka...Tomu, kdo v aukci zvítězí, věnuje Izzy speciální telefonní rozhovor, aby mu mohl sám osobně poděkovat!!!
http://www.us5-czech.cz -----Zdroj

5LIFE

30. srpna 2008 v 21:31 Novinky
Oficiální fanclub opět vydal další díl 5Life magazínu o US5. Zde máte jeho obsah....

2 Vinceho fotky z narozenin

30. srpna 2008 v 21:29 Novinky
www.us5-czech.cz ----- Zdroj

Zákaz trvá!

30. srpna 2008 v 21:26 Novinky
Dokonce, i když už jsou prázdniny u konce, zákaz stání fans před hotelem kluků z US5 (US4) dále trvá! Proto prosíme všechny fans, aby to respektovali a dopřáli klukům odpočinek, který potřebují.


US5 Halloween

29. srpna 2008 v 20:47 Novinky
Dávejte pozor na horor fans: Dny budou kratší, vytí vlků bude hlasitější než kdy jindy. Je na čase opět přijít. Čarodejnice, duchové a příšery z podsvětí si udělají po ústěšném prvním srazu druhý US5 Halloween - Fanclub sraz. Chcete se zábavou s Izzym, Richiem, Jayem a Vincem objevit hrnice hrůzy? Pak buďte 4. 10. 2008 v Essenu. Další informace budou od 29. 8. 2008 ve VIP sekci.
Zdroj: us5fanstation.de

Triple ve finančních potížích

29. srpna 2008 v 9:34 Novinky
Jak z toho ven, Triple-M už nemohla dva roky platit účty za hotel pro US5. Teď podal provozovatel hotelu žalobu a dá se čekat, že další provozovatelé hotelů se k němu ještě připojí. US5 stále dluží za ubytování nejméně 4765,35 euro.
Protože se uvažuje, že se na Triple-M podá žaloba v USA kvůli dosud nezaplacenému klipu k In The Club (500 000 dolarů) a správce konkurzní podstaty je stále tlačí. Stále se ptají, jestli jsou ještě vůbec schopni podporovat US5 nebo jsou naopak poškozeni. Nechtěli bychom tady žádné fans zklamat, ale může to tak pomalu dopadnout, že by to bylo pro každého ve skupině možná lepší, nepracovat už z Triple-M a US5, ale mohli by jako Chris jít svou vlastní cestou...
Zdroj:
http://www.us5-czech.cz
Ps.Já osobně doufám že se z toho kluci vyhrabou a doufám ještě víc že se nerozpadnou

Prosím hlaste pro mě....

28. srpna 2008 v 20:58 My
Moc bych vás všechny co tu chodíte chtěla poprosit abyste pro mě hlasovali na této stránce
http://www.blogindex.cz/ous-s-2427.html
Budu vám všem moc vděčná
Díky
Počítam s váma :D

Nový popcorn

28. srpna 2008 v 19:08 České časopisy o US5
V novém českém zářijovém Popcornu,Který pravě ted nedavno vyšel se mužeme těšit na plagát US5 je to fotka sice už trochu stará (vincent tam má kudrnaté vlasy) ale kdo ho nemá tak si ho bešte určo koupit
PS.I já jsem si ho koupila

RTL-Punkt 9

28. srpna 2008 v 18:59 Videa
RTL dnes odvysílala v pořadu Punkt 9 krátkou reportáž o Chrisovo odchodu. V této reportáži se přetlumočil člának z posledního vydání DE Brava.

Vinnie má narozeniny

28. srpna 2008 v 18:57 Vincent
Právě Včera oslavil Vinnie své první narozeniy s US5. Za team Ous5 mu přeju všechno nej....
Svá přání můžete psát na forum fanclubu do tématu: Vinnie má 16

Zpráva od Izzyho

28. srpna 2008 v 18:54 Vzkazy od kluků
Někdy je nejlepší část povolání a snů v celku nevypočítatelná. Nikdy nekončící horská dráha, se stoupáními a pádů a společně jsme (vy fans a US5) to všechno ustáli. Nyní mám novinu: ještě to nepřestane! US5 právě zahájili práci na svém novém singlu a v září před naším dlouho očekávaným návratem do Japonska budeme točit také ještě rokový video. Tak dlouho jsme čekali, až se vrátíme do Japonska k naším fans a nic nás od toho nemůže odradit. Teď jako nikdy jindy to nemůže US5 odradit, cílem skupiny je dosáhnout celosvětového úspěchu. Děkujeme vám fanouškům, že i přes všechny problémy a starosti jste nás podrželi. Není jednoduché být úspěšným v muzice, ale je to velké požehnání, které by měli mít lidé rádi, miluju to, že máme tohle požehnání a miluju vás bavit. Mám rád pocity fans, které iniciujete, jak držíte US5 při životě a slibuji vám, že Richie, Vince, Jay a já bychom od vás fans nedokázali odejít. Opravdu vás milujeme a nikde nezmizíme.
Mám ještě jeden slib....brzy to bude velmi vzrušující x-) zůstaňte silní a pozitivní! Uvidíme vás brzy.
váš skutečný Izzy,
Váš opravdový život.
http://www.us5-czech.cz ---Zdroj

De Yeah!

28. srpna 2008 v 18:52 Novinky
Článek v novém vydání Yeah! byl asi napsán dříve, než Chris opustil US5. Podobný byl už nedávno vydán v DE Bravu. US5 dobývají svět. Plánované cesty do Asie a USA, které by se měly podle všeho uskutečnit.
http://www.us5-czech.cz Zdroj

DE Bravo 36/08 - překlad

28. srpna 2008 v 18:50 Novinky
Chris je venku. Vystoupil, docela náhle. Jeho zdůvodnění: "jsem tělesně a psychicky na dně. US5 mi zničili život." Syndrom vyhoření. Strašné! Mnoho fanoušků si je jistých, to si přece Jay, Richie, Izzy a Vince museli všimnout. Proč svému kolegovi a kamarádovi nepomohli? Také na ně spadlo jeho rozhodnutí jako z čistého nebe. V exklusivním Bravo-interview vše prozradili.
Bravo: Jak vám Chris sdělil svoje rozhodnutí?
Jay: Nijak. V každém případě ne osobně. V sobotu jsme měli vystoupení v Düsseldorfu, pak jel domů do Kolína. V pondělí večer přišel mail od právníka našemu managementu. Obsah: Chris vypovída svoji uměleckou smlouvu a odhalí tuto zprávu tisku. Tak to bylo. Jeho mobily jsou od té doby nedostupné.
Richie: Neřekl ani nashledanou. Je to šok.
Jay: Dostal jsem od něj dopis. Ale nyní ho nemůžu číst. Možná ho otevřu až měsíc po tom všem. Jsem příliš rozčarovaný.
Bravo: Jaký to šokujíc konec. Jak se vám daří?
Richie: Jsem přílis smutný. Je to, jako kdyby mi umřel bratr a já se nestihl rozloučit.
Vince: Já jsem úplně neschopný slova z Chrisova odchodu.
Izzy: Nechal nás a fans ve štichu. Takhle neměl odejít.
Bravo: Byl jiný, když jste ho naposledy viděli?
Richie: Byl jako vždycky. Na konci show řekl na rozloučenou: Uvidíme se v pondělí. On srazil naše přátelsví na kolena a docela komicky se na mě díval. Teď už....
Izzy: Byl trochu tichý. Ale myslel jsem, že je tím, že mi všichni jsme veselí po tom Sommerfestivalu, že máme pausu. Jen jsem si myslel: Dítě štěstěny může konečně domů.
Bravo: Chris měl mít nedávno ve své štaně kolaps oběhového systému.
Jay: On se nezhroutil. Odhaduji to, že to vymyslel, abychom potvrdily, jak špatně mu údajně je.
Bravo: Dařilo se mu v posledních měsících špatně?
Richie: Nepůsobil zvláště šťastně. Ale to přikládalo moje mínění k tomu, že má rodinné problémy.
Jay: V posledních měsících byl komicky otupělý. Ale ujistil mě, že si je vědomý svých povinností, protože jsme podepsali smlouvy v Londýně a chceme do Asie a USA.
Bravo: Naznačil, že chce myslí na odchod?
Jay: Ne, jen myslel, že jeho názory se v posledním roce změnily. Dříve chtěl být bezpodmínečně hvězda, teď už si tím nebyl tak jistý.
Vince: Ublížil jsem mu a na to jsem ho slyšel mluvit o tom, že snad chce jít zpátky do školy.
Richie: Každý z nás měl zlé časy. A pak pochyboval, jestli je skupina to pravé. Věděl jsem, že je stresovaný a deprimovaný, ale mluvit s ním o tom bylo velmi těžké. Chris je nesmírně samotářský člověk.
Bravo: Opravdu "vyhořel"?
Jay: ne, jen neměl chuť dělat dál tuhle práci.
Bravo: Věděli jste, že se léčil u psychiatra?
Jay: To mi řekl, jen pár dní před odchodem. Ale já už jsem byl také u psychiatra. Richie taky. Je to normální, když někdo prožije v práci horskou dráhu. To ale ještě neznamená, že je neschopný dál pracovat s US5. A on dělal svoji práci. BYy všechno ostatní jen ne labilní.
Richie: To mě přivádí k tomu, že ke mě nepřišel. Přál bych si, mu něco říct. Je to tak hrozné. Byl jsem tu vždy pro něj. Přál bych s ním mluvit. Ale je pryč. To mi zlomilo srdce. Nám všem.
Bravo: Co nejhoršího se mu v poslední době stalo?
Jay: Měl všechno, co může ke své prácí mít: přijít do studia, zazpívat song, meet and greet, kamery, tv vystoupení, interviews. řekl, že "povrchnost byznysu už více nesnese.
Richie: Myslím, že jeho rodiče nestáli za jeho prací a za ním. Pořád jsem měl pocit, že jeho otec ho nepodporuje. To je špatné pro tak mladého umělce.
Bravo: Řekl, že US5 mu zničily život.
Richie: To mě bolí v srdci nejvíc. Protože si myslím, že jsem mu něco udělal.
Jay: Nemůžu pochopit, že to řekl. Já a Chris jsme byli jako bratři. A potom faxu, jsem mohl vidět, že Chris byl už týdny u advokáta. To nebyla žádná náhlá reakce. Bylo to plánované. Pořád jsem mu říkal, že ke mě může přijít, když bude mít problémy. On mě podvedl. Myslím, že měl moc úspěchů v krátkém čase. Měl špatný obrázek o životě, který si přál.
Izzy: Všichni jsme chtěli do skupiny. Nikdo ho nenutil. Jeho výrok je přehnaný a myslím, že je smutné, že to tvrdí. Náš život není špatný. US5 mu dali první život. Vydělával slušné peníze. US5 byli jeho první práce a nebyla to obyčejná práce. Jednoho dne tvrdě narazí, až zjistí, jak namáhavé je dělat si starosti okolo placení účtů a hledání práce.
Vince: Nerozumím tomu. Jako nováček skupiny, cítím přesný opak. Nevím, jak k tomu došel, že to řekl.
Bravo: Co budete bez něj nejvíce postrádat?
Izzy: Postrádáme starého Chrise. Který nebyl egoistický a byl týmový hráč. Nyní obelhal fanoušky. Na poslední show mu všichni zpívali Happy Birthday, protože měl dvacetiny. Dali mu dárky, ale on si je nevzal. Jak neuctivé.
Bravo: Kdybyste mu chtěli něco říct, co by to bylo?
Richie: Chrisi, přál bych si, abys mi něco řekl, že ti něco je. Přál bych si, abych ti mohl pomoct. Přál bych si, abych si mě nechal být osobou, která ti pomůže. Je mi to tak líto - je to pořád na šikmé ploše.
Jay: Byl jsem ten poslední, který ho k něčemu nutil. A byl jsem ten první, který mu podal ruku, aby ho udělal šťastným. Cítím se nechaný ve štichu. a myslím, že fanoušky nechal být. Musel by si to od nich nechat schválit. To vám byl dlužen. Co Chris udělal je velezrada.
Vince: Jsem šťastný, že jsem ho mohl poznat. a vděčný za to, co mi předal.
Izzy: Chrisi, doufám, že budeš jednoho dne šťastný a dospělý, pak porozumíš chování a způsobu, toho jak jsi se zachoval: prostě nefér.
Bravo: Co bude teď se skupinou dále?
Jay: Pro nás je jasné, že díky novým smlouvám v zahraničí nemůžeme skončit. My máme přátelé na tom co děláme. Pokračujem buď ve čtyřech nebo v příštích týdnech s novým členem. Teď máme možnost, najít někoho, kdo to cítí v srdci. Někdo, kdo respektuje fanoušky.
Izzy: Vidím tuhle ránu osudu jako možnost dál se rozvíjet. US5 stojí na prahu celosvětového úspěchu. Těším se na budoucnost a nejsem odrazený. Nemám čas na to tady sedět a řvát. Zvedněte střepy a dělejte dál.
Richie: Budeme nyní opravdu držet pohromadě a doufám, že se nás budou držet i fanoušci.

Devil-Angel

28. srpna 2008 v 18:47 Mix
img250/1681/daug0.jpg

Us5 viva polska

25. srpna 2008 v 19:48 Videa

Chris o us5

25. srpna 2008 v 19:37 Chris

Chris o Richiem

"Nejlepší na US5 je, že jsem poznal Richieho. Nejsme si podobní jen vzhledově, ale i v názorech, ve kterých se absolutně shodujem. Náš vztah se nedá slovy vyjjádřit, my jsme si blízcí i duší. Nedávno při focení jsme oba pukli smíchy nad kostými, to ale nemohli ostatní kluci vůbec pochopit. Richie a já jsme nerozluční přátelé."

Chris o Jayovi

"Na Jayovi oceňuji jeho otevřenost a upřímnost. Nedělá si servítky a řekne jasně vše co se mu nelíbí. Krom toho drží skupinu spolu a je náš mluvčí k manažeru a producentům."

Chris o Izzym

"S Izzym se mohou dělat cool a perfektní párty, protože on zná snad všechny nejlepší flirtovací triky v různých situacích- už jen kvůli tomu ho mám

Chris pro CZ a SK fans

25. srpna 2008 v 19:32 Chris

WOW!!! Tak tohle je vážně neuvěřitelný!!!!CHRIS napsal na slovenský support krátkou ale úžasnou zprávičku:

Hello all just stopping by to say thank you to all the Slovak & Czech fans for the video you sent. i enjoyed watching it. so thank you for making it for me=) be safe.
chris
=)

Ahoj všem, chci vám říct že moc děkuju VŠEM ČESKÝM A SLOVENSKÝM FANS za to videjko které ste mi poslali. Velice mě bavilo se na to videjko koukat. A tak vám moc děkuju za to že ste ho pro mě udělali.