Květen 2009

Richieho new photo na Facebooku

31. května 2009 v 19:10 | Terika-Love-US5 |  Richie
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Richie v autě

31. května 2009 v 19:08 | Terika-Love-US5 |  Richie
Vince [Hessen Support] - - Photo 9 of 0Vince [Hessen Support] - - Photo 20 of 0
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Jayův vzkázek-"Pravda"

30. května 2009 v 12:00 | Terika-Love-US5 |  Jay
Někteří lidé se nás pokoušeli prolomit dolů, ale oni neví co US5 chystají. Někteří lidé mluví pravdu, pravda je nevyhnutelná a ta brzo vyjde najevo. Někteří lidé budou vypadat jako hlupáci, jakmile uvidí 5 kluků zpátky na vrcholu, brzy...velmi brzy. ------- překlad: MaRky=* Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Richie napsal na fóru!!

30. května 2009 v 11:58 | Terika-Love-US5 |  Richie
Hey Hey HEY!!
Chtěl jsem udělat krátké video a dát ho na YouTube nebo tak něco a říct vám aktuální informace o tom co se děje, ale můj blbej počítač není zvyklý nahrávat jakékoliv videa... Můj bratr Bobby a já jsme to zkoušeli 3 dny, ale nešlo nám to nahrát. Takže to je důvod proč píšu teď. Anyhoo jsem doma v Wheatonu a byla to úžasná pauza.

Vím, že to byla dlouhá přestávka, ale bylo pro všechny důležité vrátit se domů a na nějaký čas si odpočinout, protože poslední 4 roky jsme byli non-stop na cestách pouze s přestávkou 2-4 týdnů jednou za rok. Takže jsem byl dlouho doma s mými přáteli a rodinou. Bylo to úžasné. Mluvil jsem s kluky každý týden, abychom zůstali v kontaktu abychom udělali maximum pro US5. Nemáte ponětí jak jsem READY (připravený) a MY jsme připravený znova pracovat, vrátit se do Evropy a začít natáčet naší novou TV Show.

Je tááááák moc práce u US5 a já myslím, že by jsme měli podniknout velké kroky v tomto roce. V poslední době mi chyběl Jay, Iz-man a Cayce a hlavně vy všichni a tak jsem sledoval všechny videa na YouTube o US5. Je užasné vidět jak moc nás podporujete a dáváte nám lásku Opravdu požehnáváte kapelu a jsem vám navždy vděční i s mýma klukama (Jayem, Izzym, Caycem). Jsou to moji bratři a já je miluju.... Hodně jsme si prošli a jsme stále tady jste tu vy.

Sedím tady v počítačové místnosti (pzn. překladatele: to bude něco jako pracovna) v mém pyžamu a dojídam sušenky Oreos a ze zadního nádvoří mi sem vane čerstvý a teplý vítr. Takhle 100% voní léto... Čerstvě posekaná tráva a sousedky děti křičí a běhaj okolo, LOL.
V každém případě, nebude dlouho trvat než se zase všichni uvidíme, neztratíme vaší důvěru. US5 pro život! Jo, jenom malá aktualizace v mém životě! Budou se mi klubat kachny! Crazy, že? Už jsem je měl předtím a teď to je mám znova. Mám inkubátor a objednal jsem si 12 malých kachních vajec. Je to nejúžasnější věc, dívat se jak se líhnou a pak se o ně starat.
Dobře, odjel jsem na pozdní oběd s kamarádkou Kitty a Johnem a dostal jsem rozteklý čokoládový dort...MŇAM!

No, chybíte mi všichni a já se nemůžu dočkat až rozjedeme show a to bude tak brzo, že budete valit oči.
Moc vás všechny miluju a jste v mých modlidbách, opatrujte se a užijte si počasí...


Love you all
God Bless,
Richie
------
překlad: MaRky=* & Móňa
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Casting na páteho člena!

30. května 2009 v 11:56 | Terika-Love-US5 |  Novinky
US5 casting - svět čeká na tebe.
Nahrávky na nové album US5 jsou skoro hotové - Jay, Richie, Izzy a Cayce stojí na startovní čáře, aby mohli prezentovat očekávaný longplayer v Americe.
Se svou vlastní reality šou. Všechny oči jsou obráceny na US5, jak to v USA rozjedou a všechno to přenesou kamery.
A před tím než se album objeví v Německu, budou samozřejmě ještě jedno velké setkání fans s US5. Spousta novinek pro fans, ale tohle je ta největší:
US5 HLEDAJÍ PŘES CASTING NOVÉHO PÁTÉHO ČLENA jako náhradu za Vinceho!!
Máš schopnosti na světovou star? Máš hlas, umíš tancovat a máš záři, která všechny okouzlí? Tak tohle je šance tvého života.
Exklusivně tady na CmyC jsou svoláváni všechny talenty, aby se mohli ucházet.
Protože části pátého člena na novém albu stále chybí.
Jak busou přesně castingy vypadat, vám sdělíme tady později. Hledáni budou mezinárodní
umělci a celé to bude světové.
Takže řekněte všem rychle tuto zprávu, které znáte. Jedno jestli s Německa, Francie, Španělska, Anglie, USA nebo ze zbytku světa - to, co platí, je talent, hlas, tanec, síla osobnosti a anglické znalosti.
To je TA šance na mezinárodní hudební kariéru, tady se staneš světovou star.
A s CmyC je to všechno tady. US5 už jsou na tebe nažhavení.
Všechna další info najdeš již brzy na CmyC-casting
------
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Vinnie nebo Richie(Já a oni)-Nečekaná reakce!!Oduvodnění!

28. května 2009 v 22:12 | Terika-Love-US5 |  Moje povídky (Fiktyvní)
Richie zvedl hlavu a podíval se na mě.Oči měl unavené,smutné,uplakané a červené.Když se na mě podíval doufala jsem že oči se mu rozzaří ale ony se mu zděsily..Rychle se postavil a místo krásného obětí v které jsem doufala mě silně UHODIL!!
PoKaČoVaNí PřÍšTě..
P.s.Minulý pidi dílek :D
Richie mě uhodil tak silně do obličeje až jsem upadla na zem.Podívala jsem se na něj se slzami v očích vůbec jsem to nechápala.Doufála jsem že bude rád že jsem se vrátila.V tomto okamžiku jsem začla litovat svého rozhodnutí.Měla jsem jako ten holub zůstat zmateně ve slepé uličce ve slepém bodě neměla jsem se vracet.Ale pak mě pohltil strašný vztek stále jsem byla na zemi a hleděla jsem na Richieho jeho pohled přestal být naštvaný začal být smůtný dokonce jako by i bezmocný.Slzy se mu váleli jedna za druhou.A já měla čím dál více vztek.Nechápala jsem to!!!Tuhle situaci bych řadila k posledním co by Richie udělal.Nikdy bych nevěřila že je schopný mě uhodit!!
"Co TO DĚLÁŠ???PROČ SI TO UDĚLAL"???Nevydržela jsem to ticho a tak jsem zařvala!!
"TY SE MĚ JEŠTĚ PTÁŠ???JÁ..JÁ NEPOCHOPÍM JAK SI Mi TO MOHLA UDĚLAT JAK SI MI MOHLA LHÁT"???
Tahle odpověď mě zarazila nechápala jsem to ještě více..
"Počkej,počkej Richie já..Proč si mě uhodil já nechápu jaké lhaní o čem to mluvíš"???(Já)
Richie se na mě zaraženě díval.A pak řekl:
"Bla,bla ještě tady budeš blabolat blbosti a hrát si na nevinátko."(Richie)
Tohle mě od Richieho zarazilo a ranilo:'(Nechápu proč se mě dělá nakou hloupou lhářku.
Měla jsem toho pokrk z očí jsem měla vodopády a můj vztek se zvětřoval ale největší bolestí bylo to co bolelo u srdce..
"Richie já..Já si na nic nehraju a nevím co myslíš tím lhaním"???(Já)
"Máš vůbec naké svědomí???Lhát mi celé tech několik měsiců"???(Richie)
Myslela jsem že už to nevydržím při každém tohle obvinění.Jsem ucítila strašnou bolest u srdce.A néjen tam i v hlavě jsem si promítala všechno co se za poslední dobou dělo udělala jsem něco špatně???Udělala jsem něco???
Moje myšlení přerušil něčí křik a slova..
"RICHIE,CO SI TO PROBOHA UDĚLAL"???Podívala jsem se tím směrem od kud hlas vyšel.A viděla jsem ostatní kluky a ke mě běžíciho Vincenta..
"RICHIE COPAK SI SE ZBLÁZNIL"???Přiběhl k Richiemu Jay.
"Asi jo já..já už mlatím holky BOŽE PROČ"???(Richie)
"Je ti něco???"(Zeptal se mě Vincent)Vůbec jsem ho nevnímala celá jsem se klepala nemohla jsem uvěřit tomu co se tady děje.
"RICHIE CO JE S TEBOU,NÉ CO JE S VÁMA OBĚMA"???Zakřičel Jay
Já a Richie jsme vůbec nevnímali asi oba jsme nevěřili tomu co se děje.Jay ale neměl na to nervy chytl Richieho za ramena a dost silně s tím zatřepal a přitom zopakoval svoji otázku.
Richie sebou sekl a protřepal hlavu a odstrčil od sebe Jaye.A až koktavě Richie řekl:
"Ne..neměla mi lhát"!!!(Richie)
"A v čem ti lhala Richie co se děje"???(Jay)Richie zase koktavě řekl:
"NE..NEMĚLA MI LHÁT V TOM ŽE JE TĚHOTNÁ SE MNOU KDYŽ NENÍ!!!!".(Richie)

PoKrAČoVaNí PřIšTě...
Tak celkem jsem se rozepsala že???:DAle to máte za ten minulý pidi dílek:DTak jsem to ted vynahradila:D:D:D:DTak doufám že se líbil:-*A všem díky co ji čtete a píšete komentíky :-*
Vaše Terika-Love-US5

Izzyho zpráva

28. května 2009 v 16:40 | Terika-Love-US5 |  Izzy
Izzy napsal novou zprávu na svojí oficiální stránku ;)


Zdroj a překlad: Ila

Vince hraje Rhythm Heaven [video]

28. května 2009 v 16:35 | Terika-Love-US5 |  Videa
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Zpráva od Vince: "Holiday Weekend!"

27. května 2009 v 16:50 | Terika-Love-US5 |  Vincent
Co se děje? To jsem já, Vincent! Měj jsem pauzu na náš Memorial Day Holiday. Doufám, že jste měli také dobrý víkend. Moje rodina a já jsme šli o prázdninách do Laduna Beach. Je to tam cool- najslíš jedno z mých oblíbených míst, jen tak na poflakování, když nejsem zaměstnán prací. Chybí mi Evropa i Asie a opravdu se těším, až se vrátím zpět, s mojí celou rodinou!

Tento týden byl bláznivý! Já byl znovu v nahrávacím studiu, kde dokončuju svou novou písničku! Doufám, že se vám bude líbit, protože se nemůžu dočkat až budou hotový! Miluju hudbu, miluju dělání hudby, miluju tancování a miluju poslouchání hudby. Takže, když se mě někdo z lidí zeptá jestli chci jít nahrávat do studia- skočím po té šanci!

Oh a o těch nových fotkách od vás...prosím zašlete je pomocí poštou na můj nový P.O. Box. Já chci vaše fotky na zdi a to nebude fungovat pokud mi je pošlete na počítači. Děkuju!
Také se mě mnozí z vás ptali jestli mám Facebook nebo IM. Promiňte, ale nemám Facebook ani IM. Můj rozvrh je crazy, lidi! A jak víte, rád bych odpovídal každému z vás, ale to prostě není možné. Musím se někdy vyspat nebo najíst. Díky za pochopení lidi! xoxoxox

Chci ještě dodat, že si opravdu velice vážím vašich dopisů na podporu a zájem o chvíle, když jsem byl pryč tento víkend. Poslal jsem video než jsem odešel, protože jsem tak unavený z těch některých lží o mě. Nemohl jsem čekat nějak déle. Ale také jsem poslal e-mail pouze mým Street týmům tak, aby mohli pochopit mé pocity trochu lépe. A nečekal jsem, že tolik lidí bude věnovat pozornost ke mně! Cítím se tak požehnaný, že tolik z vás pečuje o mě. Ale pak samozřejmě je tu DRUHÁ STRANA, kde NĚKTEŘÍ LIDÉ ještě neví některá fakta a opět říkají různé věci zmateným lidem. Já nepotřebuju NĚKOHO kdo bude mluvit za mě! Jak vidíte jsem schopen s vámi mluvit na vlastní pěst bez lidí, kteří si myslí, že ví co říkám nebo co si myslím. Tyto DNY JSOU U KONCE! Jak jsem dříve řikal, pokud to neuslyšíte ode mně, není to pravda. Hádám, že budete nyní se chtít ujistit co slyšíte a já to řeknu hlasitě a jasně. Vzhledem k tomu, že někteří mají potřebu o mě vykládat lži, budu se muset domluvit s mýma právníkama jestli jsou všechny detaili hotové, protože jsem připravený vám říct VŠECHNO.

Znovu, já doufám, že jste měli skvělí víkend. Já byl relaxovat na pláži a mohl jsem na všechno přestat nachvilku myslet. Vy uvidíte co mám namysli až uvidíte moje poslední video. Vůbec jsem netušil kolik e-mailů a komentářů na mě čeká!

Děkuji za vaši lásku a podporu! A já vždycky říkám fakta tak jak jsou!

Miluju vás lidi!
Peace!
Vincent xoxoxoxoxox
-----
překlad z angličtiny: MaRky=*+ helpnula mi my BF (Móňa)
PS:Omlouvám se, jestli to někde nedává smysl, ale přece jenom se učim několik let němčinu a né angličtinu ;)
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Vincův video vzkaz z Laguna Beach

27. května 2009 v 16:46 | Terika-Love-US5 |  Videa

Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Vince in Laguna Beach

27. května 2009 v 16:44 | Terika-Love-US5 |  Vincent
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Shoot Unknown [2005]

27. května 2009 v 16:43 | Terika-Love-US5 |  Mix

She was great (Roger Moore) - živě v Bonnu

26. května 2009 v 20:39 | Terika-Love-US5 |  Videa

Zdroj:izzygallegos-us5.blog.cz
Nevím jako ale možná se mi to zdá ale připadá mi jako by tam někdo mluvil česky:D

Richieee xD

26. května 2009 v 19:56 | Terika-Love-US5 |  Richie
Zdroj:us555.blog.cz
Ahoj musím říct že tuhle fotečku jak jsem jí viděla musela jsem zadržovat smích fakt stojí za to!!!:D

Vzkaz od Jaye do Asie

26. května 2009 v 19:03 | Terika-Love-US5 |  Jay
Wow, kde mám začít? ... tolik se toho minulý rok stalo od té doby, co jsem vás neviděl, lidi. Vím, vypadá to jako nekonečná story se všemi zkouškami, utrpeními a problémy, se kterými se US5 museli potýkat. nejdřív Mikelův odchod, pak Chris a teď Vince. Vím, je to snadné to říct, ale zkuste a zaměřte se na pozitvní věci... a věřte mi, že je tu mnoho optimistických věcí ve světě US5. Mnoho ostatních skupin by toho všeho pravděpodobně nechalo, obzválště po 4 letech úspěchů. mnoho jsme dosáhli a získali jsem mnoho srdcí po celém světě. Ale tohle není konec. Richie, Izzy a já jsem dospěli k závěru už měsíce před tím, že stále máme nerozbitnou vášeň pro hudbu, vystupování a hlavně na vás fans. To je ten důvod, proč máme Cayceho, kterého jste ještě neviděli. I když s náma není dlouho, má stejnou lásku a hlad po muzice jako my a jsem si jistý, že ho budete mít rádi. Nikdo nemohl předpokládat Vincův odchod ze skupiny, ale více smutné je, že je jasné, že rodiče pro něj mají jiné plány. Vince se snažil projevit svojí pozici ve skupině během toho jednoho roku, co byl v US5 a udělal skvělou práci. V první řadě, US5 se nerozpadají, ve skutečnosti ale... právě v Americe pořádáme poslední konkurz v Americe na 5. člena, před tím než vstoupíme do nové kapitoly. Od poloviny července budeme mít v USA založenou naší vlastní šou pro americkou televizi, kterou eventuelně také uvidíte. je to veliký projekt a můžu upřímně říci, bereme to světově. více informací o šou bude brzy. Dokonce se domlouváme, že bychom měli včleňující cestu do japonska pro Tv šou, takže nás možná uvidíte dřív, než si myslíte.... Ale ještě to musí být potvrzeno Přesto přijedeme do Japonska tak jako tak.... vy lidi jste nám dalitolik lásky a podpory minulý rok. a myslím, že jsem schopný říct, i jménem ostatních kluků, že vždy budeme mít čas, abychom byli v Japonsku. Opravdu nevím, co to je, ale je tu něco velmi speciálního na vás japonksých fans. Neztrácejte důvěru, lidi, opravdu věřím, že to není konec, ale začátek celé nové, ještě více zajímavější kapitoly. Určitě napíšu více zpráv do diáře pro naše japonské fans v budoucnosti, protože jsem přímo ve spojení s japonským managerem Jasonem. Lidi, držte odvahu při životě.... možná budete daleko, ale blízko našim sdrcím. Do té doby, miluju vás z celého srdce.
Jay
Překlad by Peťula
Zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz

Izzy s fans

25. května 2009 v 21:13 | Terika-Love-US5 |  S fanynkami
Zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz

Richie [avatary]

25. května 2009 v 20:46 | Terika-Love-US5 |  Avytary atd.
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Vinceho zpráva z blogu (MS) – celá!

25. května 2009 v 16:32 | Terika-Love-US5 |  Vincent
Tady máte překlad celé zprávy od Vincenta na jeho blogu na MySpace:

Wow! Je to opravdu již za týden? Dovolte mi chytit vás na pár věcí. Mám hodně co říct, tak si radši udělejte pohodlí, jak budete toto číst. Jste připraveni? Za prvé dovolte mi začít tím, že minulý týden bylo opravdu rušno. Strávil jsem nějaký čas ve studiu pracováním na několika nových písní, měl jsem se účastnit setkání, dělal jsem texty s mou rodinou, šel jsem na maškarní party, a strávil jsem čas s dvěma velkýma holkama, které rozjeli můj svět Fan Support Page. Nici a Caro udělali hodně supportů, aby mě podpořili, nemůžu myslet na ně, jak jen fanoušky, ale i na skvělé dobré přátelé. Ověřte si jejich myspace profilu, můžete vidět některé na nejnovějších pic.

(18.5. 2009 - 24.5. 2009)

25. května 2009 v 16:27 | Terika-Love-US5 |  Náštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (18.5. 2009 - 24.5. 2009) je:
Pondeli: 44music
Utery: 52music
Streda: 41music
Ctvrtek: 35
Patek: 48music
Sobota: 44music
Nedele: 63
.music

Celkem: 327
.music
SuPeRrRrR!!!Moc moc vám děkuji!!!:)

Ještě 2 fotky s Nici a Caro

25. května 2009 v 16:20 | Terika-Love-US5 |  Vincent
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

4 fotky z On holiday

25. května 2009 v 16:19 | Terika-Love-US5 |  Mix
Richie Support - US5 - Photo 33 of 108Richie Support - US5 - Photo 35 of 108Richie Support - US5 - Photo 54 of 108
Richie Support - US5 - Photo 79 of 108
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Izzy-Screenshoots

25. května 2009 v 16:18 | Terika-Love-US5 |  Mix

Vinnie nebo Richie(Já a oni)-Nečekaná reakce!!

24. května 2009 v 17:35 | Terika-Love-US5 |  Moje povídky (Fiktyvní)
Richie zvedl hlavu a podíval se na mě.Oči měl unavené,smutné,uplakané a červené.Když se na mě podíval doufala jsem že oči se mu rozzaří ale ony se mu zděsily..Rychle se postavil a místo krásného obětí v které jsem doufala mě silně UHODIL!!
PoKaČoVaNí PřÍšTě..
"Ahojky čtenáři vím že tenhle malý kousek se nadá nazvat ani díl povídky :Dale jde hlavně o to že kdybych to tu celé hned vypsala nebylo by to napínavé.. Tak proto tu píšu jen tenhle malý kousek abych vás napjala:DNevím kdy napíšu pokráčko ale chci vám taky říct že se můžete připravit na další jednodilnou povídku na které se pracuje:)Nevím kdy jí tady napíšu ale no prostě v blizké době":D
Tak se zatím mějte Vaše Terika-Love-US5
A moc všem díky:*

25.07.2009 Charity Event

24. května 2009 v 17:22 | Terika-Love-US5 |  Sestava s Mikelem
25.07.2009 se bude konat charitativní akce v Groß-Gerau
64521.

Doba:
25.07.09, začátek přibližně kolem 16:30 / konec před 21:00 hodinou

Openair charitativní koncert s Monrose, Queensberry, Rapsoul, Mikel Johnson, Lisa Bund, Daniel Küblböck, She Was Great (V této skupině je Roger Moore), Martin Stosch, účastníky Big Brother 9 a Susann Raddatz.
Velký openair koncert s hudbou (bude více umělců, vše bude doplněno později) a tanec (Marcel Pietruch / RTL Super-talenti / Popstars)!

Vstupenky budou k dispozici za 14 euro v prvním týdnu v červnu na www.kinderhospiz-charity.de. Výtěžek z akce půjde do dětské nemocnice. Patron bude: Pan starosta S. Sauer.


Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

New design na Izzyho stránkách

24. května 2009 v 12:48 | Terika-Love-US5 |  Izzy
Na Izzyho oficiální stránce najdete novej design.
Je docela zajímavej xD hlavně to co drží Izzy v ruce xD


Zdroj:izzygallegos-us5.blog.cz

Dvě fota Vincenta

24. května 2009 v 12:43 | Terika-Love-US5 |  Vincent

Zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz

Moje odezva - zpráva od Vinceho

23. května 2009 v 20:19 | Terika-Love-US5 |  Vincent
Všem mým street teams,
Chci vás jenom ujistit, abyste se nestrachovali. Vím, že hodně z vás si myslí, že váš us5 svět byl perfektní a to, co jste viděli, byly věci, které byly reálné. Vím, že chcete věřit, že jsme se všichni dohromady bavili, zpívali, tancovali, dělali šou atd. Ve skutečnosti, my jsme spolu netrávili čas kvůli zábavě. Snažili jsme se vytěžit nejvíc ze situace. Řeknu vám o tom později více.
Vím, že je to pro mnoho us5 fans těžké to akceptovat. Předpokládám, že tu budou nějaké negativní ohlasy od nějakých lidích. Ptám se, kdyby Richie, Izzy, Chris a dokonce Cayce měli dovoleno mluvit, pak by možná každý porozumněl, že to není jenom ode mě. Myslím, že je to možné, že kluci budou mluvit přímo, když udělám první krok. Jay tvrdí, že se mě snažil několikrát kontaktovat.... neudělal žádné kroky hodně dlouho chvíli a když tak se jen snažil mě tyranizovat, abych podepsal smlouvu. Poslal mi několik opravdu sprostých mailů. Řekl, že se mi snažil volat - mám všechny svoje telefonní nahrávky a emaily. A ty příběhy v bravu o mojí matce, jay je ten, kdo to tam dal, bravo se mnou nikdy nemluvilo. Když říkáš lež tolikrát, lidé začnou věřit, že to je pravda. Chci, aby se mě zeptali, co se stalo?? Psát do brava a na Vivu a ptát se, proč je Jay jediná osoba, se kterou mluvili??
Myslím, že je také důležité pro vás, že moje matka, můj otec, můj bratr a moje sestra jsou skvělí a moc je miluji. Podporovali mě ve všem, co dělám a co plánuju do budoucnosti. Oni mě nepřesvědčili, abych opusil skupinu.
Mimochodem, nelituju toho všeho. Cítím se lépe. Držte hlavy vzhůru a nenechte se tím stáhnout. Nejsem v soutěži popularity. LOL, miluju všechny moje fans a všechnu podporu, co mi dáváte a jen se snažím dělat, to co je správné. Mějte hezký den a uživejte dovolenou.
p.s. Důležité! prosím pošlete mi vaší aktuální street team mail, abych vám mohl napsat mail, a ne přes myspace. díky
peace,
Vincent
Překlad by peťula
Zdroj:us555.blog.cz

Jay s fans(9)

23. května 2009 v 20:16 | Terika-Love-US5 |  Jay

Zdroj:us5-sexy-hot-boys.blog.cz

Pár slov - zpráva od Jaye

23. května 2009 v 17:39 | Terika-Love-US5 |  Jay
Ahoj lidi
doufám, že se vám všem vede dobře.
Nejdřív všem velké, velké poděkování za srdečné přivítání v pondělí.
šíleně jsem se těšil, že vás budu moci vidět. Byl jsem tak dojatý, že tolik z vás ujelo takovou dlouho cestu, aby se mnou mohli strávit pár hodin v Berlíně.. díky z celého srdce.
a teď k mé prosbě.
s velkým zděšením jsem shlédl video od Vinceho a nechtěl jsem věřit tomu, co sem mohl slyšet.
pevně jsem se rozhold, nic k tématu Vince říkat.
to téma je mi hodně líto a doufám, že tomu rozumíte.
jsem moc šťastný, že setkání fanclubu se mnou bylo ukázkové a bylo dáno, jak mohl každý jasně slyšet, že jsem k tématu Vince nic moc neřekl a už vůbec ne nic špatného.
a to, že se to téma zase skrz nedorozumnění opakuje, je asi to nejlepší zase kluky kompltně svolat.
nezapomeňte prosím jedno lidi, jsem normální člověk jako vy všichni.
nemám všechny odpovědi a řešení na všechny problémy, starosti a otázky.... i když jsem brát jako velký bratr nebo papa jay.
nejsem perfektní a ani jím nehodlám být.
a docela upřímně, poslední co bych chtěl, je být perfektní!!
jsem jaký jsem .... a je to také tak dobře!
držte se
miluju vás
jay
Překlad a zdroj:us555.blog.cz

Vinc ve skříni xD

23. května 2009 v 17:35 | Terika-Love-US5 |  Vincent
Vince Tomas - - Photo 8 of 0
Zdroj:tus5.blog.cz