Srpen 2009

Richieho kačenky xD

31. srpna 2009 v 14:56 | _Terika_Love_US5_ |  Richie
Snad si vzpomínáte, jak Richie psal v jedné zprávě, že má v inkubátoru kačenky. Tak tady máte fotku ;) xD

imagebam.com
Ale musím říct že jsou krasná:):D
Zdroj:izzygallegos-us5.blog.cz

xD

30. srpna 2009 v 20:55 | _Terika_Love_US5_ |  S fanynkami
http://img17.imageshack.us/img17/4482/ricianimationsiggi.gif
Zdroj:us5-chatroom.blog.cz

Zpráva od Jaye: Zpět a odpočatý!

30. srpna 2009 v 20:52 | _Terika_Love_US5_ |  Jay
Jay napsal další vzkaz fanouškům. Překlad:
Ahoj mojí milí!
Doufám, že se máte všichni dobře. Od včerejška jsem zpátky v zemi, byl jsem na 5 dnů na suprový jachtě jednoho dobreho kamaráda...a Richie tam byl taky!! Bylo to hodně odpočinkový a já si všiml, že přesně tohle bylo nutné, musel jsem to udělat a taký jaký krásný čas, který nemohlo nic pokazit. Udělali jsme hodně fotek a videí. Určitě některé z nich uvidíte. Včera jsem šel rovnou z letiště k mému otci něco sníst a nemohl jsem uvěřit, že tolik z vás už tam bylo... Jste jednoduše úžasní! Je to opravdu neuvěřitelné, člověk je 5 dní pryč, vrátí se a má spustů dopisů ve schránce. Dávám do toho maximální usilí, abych co nejvíc odpověděl. Naše americká cesta se blíží a musím uznat, že jsem ze dne na den nejvóznější. List se obrátil a nyní můžou konečně ostatní kluci domů a já jsem návštěvník, kamarády, rodinu a samozřejmě vás za sebou zanechávám. Samozřejmě jsem rád, že máme mega šanci ve spojených státech ale taky mám trochu strach, chápete?? Miluju svůj domov, mám přátelé, moje studio, můj byt... atd, všechno tady. A budu muset od toho odejít. A na dlouho vás neuvidím, něvěřím, že to bude snadné. V posledních 4 letech jste mi dali tolik, a já nechci aby jste měli pocit, že se k vám obracím. Nemyslím si, že se Jayovi Khanovi nebude stýskat po domově a jen se bude soustředit na práci. Všichni nový lidi, žádné známé tváře...to všechno pro mě nebude snadné. Mám pocit, že jsme určitou část života strávili společně a nikdo to nemůže uzavřít nebo zapomenout. Naštěstí existuje internet, který umožňuje abych i nadále zůstal v kontaktu s váma a zastavil se u vás. k jinému tématu, jsem ohromen, jak moc nových Jay T-shirts se prodalo. Když mi Marcus řekl, že trička se prodávají tak daleko, byl jsem v mdlobách. Taky se mi moc ty trička líbí. Chtěl jsem něco, co stojí trochu méně a neodpovídá to normě. Lidi, hodně lásky a díky za všechno...a děkuji vám za vaše poděkování, pokud víte co tím myslím...nosím vás v mém srdci
Všechna láska a brzy se uvidíme
váš Jay
Překlad:Lucík(us5-chatroom)
ZDroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Photoshooting [Vincent]

30. srpna 2009 v 20:51 | _Terika_Love_US5_ |  Vincent
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

US5 - Signatury z R&R

29. srpna 2009 v 19:36 | _Terika_Love_US5_ |  Avytary atd.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.comimagebam.com
Zdroj:chris-ewuska.blog.cz

Wallpapers US5

29. srpna 2009 v 19:35 | _Terika_Love_US5_ |  Avytary atd.

Zdroj:chris-ewuska.blog.cz

Jay Khan popírá směšné drby

29. srpna 2009 v 19:33 | _Terika_Love_US5_ |  Jay

Před několika dny se objevily drby, že krásný Jay Khan má v úmyslu opustit svou přítelkyni Lenu, kvůli cestě skupiny do USA. Mezitím se dnes objevilo prohlášení, ve kterém Jay mluví o své velké lásce k jeho vyvolené.

"Myslím si, že Lena je krásná a to se kvůli cestě do USA nezmění. Chci být navždy s ní a všechny drby byli falešný." říká Jay

Kotek je zvědavý, jestli ještě milujete US5?

zdrOj:chris-ewuska.blog.cz
prekLad:Lucík (us5-chatroom)

4 fotky z večere s US5 (Essen 31.07.2009)

29. srpna 2009 v 19:30 | _Terika_Love_US5_ |  S fanynkami
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com
Zdroj:chris-ewuska.blog.cz

Avatary z ohus5.com

26. srpna 2009 v 22:06 | _Terika_Love_US5_ |  Avytary atd.
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Avatyry_Happy_

26. srpna 2009 v 16:48 | _Terika_Love_US5_ |  Avatary


Zdroj:dendulkaa22.blog.cz

Zápis Sb:)

26. srpna 2009 v 16:21 | Terika-Love-US5 |  Deníček
Ahojky všichniTeď je duležité aby dávali pozor hlavně moje SbZa celou dobu co tenhle blog funguje za celých 15 skoro už 16 měsíců.Nebyl ani jeden zápis proto jsem nad tím už delší dobu uvažovala.Mám svoje sb ráda a proto doufám že se vás co nejvíce zapíše.Mám 30 Sb boužel některé už skončili a některé ani neví že tehle blog existuje.A to já nechci.Chci mít takové sB které ví že tenhle bloček je a že sem tam alespoň na něj přidou.Ale pravda mám zase plno sb které jsou užasné a zato jim moc děkuji.Příjmu klidně i nové sb ale nechci aby byli takoví jaké jsem psala.
Sb které se chtějí zapsat tak ať napišou:
1.Přezdívku nebo jméno
2.Adresu blogu
3.Proč chceš být nadále mým sb?:)
Tak doufám že se zapíšeteČas na zápis máte do 3.9.Tak já už končím tak se mějte zatím vaše _Terika_Love_US5_

Richie:)Starší fotka:)♥

26. srpna 2009 v 16:05 | Terika-Love-US5 |  Richie
 Zdroj:chris-ewuska.blog.cz

DE BRAVO a YEAH

26. srpna 2009 v 16:03 | Terika-Love-US5 |  Zahraniční časopisy
V novém Německém bravu se píše, že údajná krize mezi Lenou a Jayem je jen výmysl bulváru. A taky připomínají narozeniny Richieho:


Překlad:
Zamilovaná krize mezi Lenou(21) a Jayem(27)? Ne! Všechno to jsou lži! Jay napsal SMS mé kolegyni Yvon: "Jsme do sebe hodně zamilovaní a taky spolu zůstanem, i když jedu v září do USA." Píp,píp,píp...


Německé YEAH informuje o Vincentovi(V rubrice "Winner&Loser" je Vincent označen jako "Loser")
a pro změnu přejí všechno nejlepší Izzymu:


Překlad:
Je zraněn? Vince(16), bývalý člen US5, silně uráží jeho bývalou skupinu. Už je to docela směšný!

ZDROJíQ:Chris-ewuska.blog.cz
Preklad : Lucík (http://us5-chatroom.blog.cz/)

2 nové wallpapery

26. srpna 2009 v 16:00 | Terika-Love-US5 |  Avytary atd.
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Povídka-Cesta po ostnatém drátě-3část.

25. srpna 2009 v 19:28 | Terika-Love-US5 |  Moje povídky (Fiktyvní)
Já se mezitím prochazím cestou po městě.Nevím co se děje v děckém domově a je mi to uplně jedno.Když cestou jdu kopu přitoum do kaminku na zemi.Když vyjdu z uličky na naměstí.Ve kterém jsou moji kamoši z města.Sedí na lavičce.Já k nim přisednu a dáme se do řeči.Když příde řeč na moje každodení zboží.Jeden z nich mi podá pět baličku cigaret.Vezmu si je a jemu dám balíček peněz.Bez počitani si je dá do kapsi věří mi ví že bych ho neobelhala a je to už i také zvykem.Ještě chvíli si povídáme já si mezitím zapalím cigaretu.Když si ještě chvíli pokecáme pak se rozloučím a jdu do další uličky.Tam na mě jako obvykle čaká člověk s moji davkou drogy.Dám mu balíček peněz a on mi píchne drogu do žíly.Po ňaké době spamatovaní se celá vysmatá a s dobrou naladou se vracím na náměstí.Kde s kámošema rospoutáme další rozhovor.Když se po chvíli vratím nohama spět na zem.Zapalím si další cigaretu.Rozloučím se a jdu zpádky do děckého domova.Vlezu dovnitř stejnou cestou jako jsem vylezla.Když vlezu dovnitř ještě rychle vletím do kabinky.Tam si rychle zapalím další cigaretu.Když jí vykouřím jdu do hlavní místnosti.Pohledy všech se upřou na mě.Nechápavě se na ně podivám.Když ke mě příde paní Iliská pohledy ostatních se odvratí.Začinám být nervozní.Když ke mě příde první co řekne bude:"Panebože Teri kde jsi k tomu přišla."???A ukaže rukou na muj roztrhný ret."Upadla jsem"Odpovím."Teri ty si hromádka neštěstí".Řekne."Jo to jsem"Špítnu potichu."A kde si zase byla,hledala jsem tě a navíc smrdíš jak spalený bordel."(Iliská)"Cože"NEchapavě se na ni podivám a řeknu se skaženým obličejem.Čichnu si k sobě.Ano ty cigarety jsou silně cítit.
"Já nic necitím"Zalžu.."A proč jste mě hledala"???Zeptám se..
"Mám pro tebe užasnou správu"!!!Řekne a celý obličej se jí rozzaří..Už teď jsem z toho zhnusená.Nevím vůbec co tím myslí a po chvíli ve své řeči pokračuje..
"Jedna roďina tě adoptovala".PANEBOŽE!!JEn co to dořekne hledím na ní jako by mě opařili horkou vodou."COŽE"???Zakřičím.."Ano je to pravda není to užasné"???.Na tohle mám jasnou odpověď."NE"."Bože proč si zrovna mě museli vybrat,je tu tolik děcek a ani si musí vybrat zrovna mě.Já nikde nechci.Prostě ne."!!
"Teri přesťaň dostavaš tolik možností a ty je zahazuješ,víš co by za to dali jiné děti.Být na tvém místě."(Iliská)
"Klidně bych si to s nima vyměnila mě to problém nedělá.Nechápu proč zrovna mě si lidé musí Adoptovat".(Já)
"Teri sakra poslouchej mě.Kolik si vyměnila ze tento rok rodin?Minimalně pět.Nevím co vždicky zpusobí to že tě tady vratí.Ale já prostě nechci aby si tady skejsla,když se ti otevírají možnosti na lepší život".(Iliská)
"Přijedou si pro tebe za dva dny takže se pak připrav"!(Iliská).
Měla jsem toho dost šla jsem do kabinek posadila jsem se tam a kouřila jednu cigaretu za druhou bez starosti bylo mi jedno jestli mě někdo přistine...
PoKrAčOvÁnÍ pŘíŠtĚ...

Avatary

25. srpna 2009 v 14:36 | Terika-Love-US5 |  Avytary atd.
Zdroj:http://us5-chatroom.blog.cz

Blends

25. srpna 2009 v 14:34 | Terika-Love-US5 |  Avytary atd.
http://ohus5.com/Interactive/blends/1.png

http://ohus5.com/Interactive/blends/2.png

Richie Stringini a finanční záležitosti!

25. srpna 2009 v 14:30 | Terika-Love-US5 |  Richie
Šarmantní hvězda US5 šla nedávno do banky v Berlíně, aby použila bankomat. Chlapec stál ve frontě téměř 40 minut.

Když pak konečně přišel na řadu, strčil kartu do bankomatu a uvědomil si, že zapomněl PIN. Poté, co ho třikrát zadal špatně, zablokoval mu počítač kartu! Richie byl velmi vystresovaný a nevěděl co má dělat. Ostatní lidé ve frontě začínali být velmi rozrušení, protože mladík blokoval frontu. Celá záležitost skončila až po 20 minutách, kdy to přišel vyřešit manažer pobočky.
------
Zdroj,Překlad z polštiny: Marky :)*(us5-richie-4ever.blog.cz)

On Holiday s českými titulky [Izzy]

24. srpna 2009 v 11:03 | Terika-Love-US5 |  Videa

ZDroj:us5-richie-4ever.blog.cz


Novější fotka US5 (+s Mark)

24. srpna 2009 v 10:58 | Terika-Love-US5 |  Všichni
" alt="(c) Marky [us5-richie-4ever.blog.cz]" class="center"]
ZDroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Nové Vincovo fotky [Myspace]

23. srpna 2009 v 19:05 | Terika-Love-US5 |  Vincent
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

4 wally s Cayceem

23. srpna 2009 v 19:04 | Terika-Love-US5 |  Avytary atd.
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Animky s Caycem

23. srpna 2009 v 19:03 | Terika-Love-US5 |  Animace
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Zpráva od Maika kvůly hotelu!

23. srpna 2009 v 19:02 | Terika-Love-US5 |  Novinky
Ahoj všichni!
Jde o hotel kluků.
Bohužel je to tak, ale né všichni dodržují pravidla a je povoleno čekat pouze u hlavního vchodu. Až příliš často se stává, že lidé čekají u garáží nebo opačné straně silnice i přes upozornění.
To nemůžete a nebude to povoleno!
Když zase dojde k porušení pravidla, bude hotel všeobecně zakázán!
Tak se držte VŠICHNI pravidel a řekněte to těm co nemají Myspace.
Díky, Maik
-----
překlad:Marky :)*(us5-richie-4ever)

Richieho nová hlavní fotka [Myspace]

23. srpna 2009 v 19:01 | Terika-Love-US5 |  Richie
Richie se opět na myspace změnil profilovou fotku. ;)
" alt="(c) Marky [us5-richie-4ever.blog.cz]" class="center"]
ZDroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Jay Khan opustí svojí přítelkyni na rok!

22. srpna 2009 v 14:16 | Terika-Love-US5 |  Jay
Brzy se kluci z US5 vrátí zpátky do USA, aby natočili televizní show. Přestože je ve skupině velká krize, kluci doufají, že se vše vrátí do normálního stavu.
Zdá se, že je většina smutná z odjezdu Jaye, protože Jay musí opustit svojí pěknou přítelkyni (modelku Lenu Gercke) na celých dvanáct měsíců. Včera přiznal, že nevědí, zda tento vztah má smysl! Jay řekl, že navzdory lásce k Leně, žije v neustálém stresu a dlouhodobém odloučení a proto je nervózní!
-----
ZDroj a překlad:Marky :)*(us5-richie-4ever.blog.cz

3 fotky z Meet&Greet v Berlíně [26.07.2009]

22. srpna 2009 v 14:14 | Terika-Love-US5 |  Richie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Izzyho narozeniny!

22. srpna 2009 v 14:13 | Terika-Love-US5 |  Izzy
19.92009 oslaví Izzy svoje 26. narozeniny. Jako vždy můžete posílat Izzymu dárky a fanclub je všechny osobně předá Izzymu!
Malé dárky, dopisy a narozeninová přání posílejte na adresu:

Offizieller US5 Fanclub
c/o Marcus Reichel
Postfach 21 22
Betreff: Izzys Geburtstag
64511 Groß-Gerau

Vzhledem k tomu, že velké balíčky se nevejdou do poštovní schránky je nutné aby jste je poslaly Marcusovi. Aby jste přesnou adresu dostali, musíte napsat Marcusovi e-mail (marcus@us5-fanstation.de)
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

(cz) BRAVO 17/09

20. srpna 2009 v 13:22 | Terika-Love-US5 |  České časopisy o US5
V novém českém Bravu najdete omluvu za spletení fotky v minulém čísle a Chrise jak se prohání v Berlíně na kole.
imagebam.com imagebam.com
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz

Opět Vincovo fotky z myspace

20. srpna 2009 v 13:21 | Terika-Love-US5 |  Vincent
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:us5-richie-4ever.blog.cz